Katalogi

Marzycie Państwo o tym, aby katalogi reklamowe Waszej firmy były czytelne, eleganckie i aby zapadały w pamięć? Wszystko to jest w Waszym zasięgu, wystarczy, że skorzystacie z naszej oferty w zakresie przygotowania katalogów.  Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja ze współpracy. To Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego nie tylko wciąż zdobywamy nowe doświadczenia, ale również poszerzamy wiedzę i zakres kompetencji.

Firma lub produkt „w pigułce” to przede wszystkim zręcznie przygotowany katalog, Przygotowujemy oryginalne projekty graficzne, precyzyjny skład i druk na czas. Oferujemy indywidualnie dobrane formaty, faktury, uszlachetnienia, pełną introligatornię. Gwarantujemy wysoką jakość druku, dzięki czemu propozycje Waszej firmy w katalogu będą prezentować się profesjonalnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo katalogi szyte i klejone. Katalogi mają twardą okładkę i drukowane są na papierze kredowym. Dodatkowa opcja to zgrzewanie katalogów w folię. Dzięki stosowanym materiałom katalogi są wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie użytkowania.

Drukujemy katalogi reklamowe według projektu Klienta lub proponujemy profesjonalną pomoc naszych pracowników wykorzystujących najnowsze trendy marketingowe. Projekty katalogów wyceniamy indywidualnie w zależności od wymagań Klienta oraz wykorzystanych materiałów i technik wykonania, tzn.: rodzaju wykonania (szycie/klejenie), formatu, gramatury papieru, opcji uszlachetnienia, ilości stron, nakładu.