PLAKATY REKLAMOWE

Kolorowe plakaty o różnej wielkości, są doskonałym sposobem reklamy i przekazywania ważnych informacji. To doskonała, nienachalna forma reklamy, która dociera do dużej liczby odbiorców.

Plakaty wykorzystywane są m. in. do promocji imprez masowych. Sprawdzają się w klubach, barach, lokalach, jak i na przestrzeniach otwartych: słupy, ściany czy tablice ogłoszeniowe. Plakaty mogą również zachęcać od udziału w promocji, informować o nowym produkcie czy przekazywać wiadomości o obniżkach cen.

Plakaty wykonujemy w technologii druku odpornego na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą znajdować się w witrynach sklepów, bez obaw, że promienie słońca spowodują blaknięcie kolorów. Projektując plakaty promocyjne, możemy uwzględnić powierzchnię do ręcznego uzupełniania flamastrem. Takie plakaty doskonale sprawdzają się jako zaproszenie na imprezy, organizowane w różnych miejscach o różnym czasie.

Cena jednostkowa wydruku plakatu maleje wraz z rosnącym nakładem, dlatego zachęcamy do wyboru wydruku większej ilości. Osiągniecie Państwo lepsze efekty marketingowe i informacyjne, a większą efektywność plakatów uzyskacie decydując się na jak największy format. W przypadku, gdy nie mają Państwo własnego pomysłu na plakat, proponujemy profesjonalną pomoc naszych grafików. Zapewniamy duży wybór formatów i gramatur papieru oraz atrakcyjne ceny, połączone z szybkimi terminami realizacji. Oferujemy Państwu nasze wsparcie podczas całego procesu powstawania plakatu: od jego zaprojektowania, aż po druk.