Wizytówki

Wizytówka jest nieodłącznym towarzyszem na spotkaniach biznesowych, w kontaktach handlowych, itp. Jest nośnikiem informacji, który – za sprawą wygodnej dla oka formy i przydatnych treści – skupia na sobie uwagę osób zainteresowanych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak również klientów indywidualnych. Proponujemy Państwu różne wymiary i kształty narożników wizytówek, a przede wszystkim profesjonalizm w ich projektowaniu i wykonaniu. Najważniejszy jest dla nas wizerunek naszych Klientów, dlatego dbamy, aby wydruk cyfrowy czy offsetowy był najwyższej jakości. Nasze wizytówki można wykorzystać również jako kalendarzyki, karnety czy mini zaproszenia.

Oferujemy druk w pełnym kolorze zarówno wizytówek jednostronnych jak i dwustronnych. Druk wizytówek odbywa się na wysokiej jakości maszynach drukarskich, gwarantujących najwyższą precyzję druku, z wiernym odwzorowaniem każdego, nawet najmniejszego detalu. Polecamy także różne formy uszlachetnienia, które dodatkowo podkreślą i uwydatnią najważniejszy przekaz wizytówki. Nasi doświadczeni graficy mogą stworzyć dla Państwa niepowtarzalny projekt wizytówki, spójny z Państwa oczekiwaniami. Akceptujemy również gotowe projekty.

Cena wydruku wizytówek zależy od:

– rodzaju druku ( cyfrowy lub offsetowy),
– nakładu,
– rodzaju papieru,
– druku 1 lub 2-stronnego,
– dodatkowych uszlachetnień.

Zapewniamy szybką, profesjonalną usługę w satysfakcjonującej cenie. Nasze atrakcyjne projekty mogą stać się Państwa znakiem rozpoznawczym!